Rudens atmintinė

Pasibaigė šaltoji vasara, prasidėjo ruduo, o dar vėliau atslinks ir žvarbioji žiema. Teks slėpt visas vasariškas sukneles, sijonus, ar paladines trumpomis rankovėmis, basutės bus padėtos į badų dėžes. Pradės spintose atsirast nauji šilti megztiniai, vilnonės šiltos kojinės – bus jūsų geriausias draugas, ne taip jau ir blogai.

Štai keletas patarimų apsisaugoti nuo šaltų orų:

 • Mieli skaitytojai, rudenį ir žiemą nepamirškite nusipirkti drėkinamojo ar apsaugančio nuo šalčio rankų ir veido kremų. Mama ir tėtis visąlaik man kartoja, kad niekada nepamirščiau kokią šaltesnę dieną pasitept kremu. Nes galima susigądint odą, o po to jau bus per vėlu.

Ypač žiemą veido oda labai išsausėja, todėl ją reikia tepti drėkinamuoju kremu, kad  ji neskilinėtų ir nesišerpetotų. Taip pat, rekomenduoju šaltą dieną prieš einant į lauką BŪTINAI pasitepkit veido ir rankų kremu, nes jūs galite peršalti žandus ir tada žeimą-vasarą jūs būsite raudonais žandais. O rankas taipogi reikia tept, nes jūs jei stipriai nušalsite rankas prasidės rankų alergija šalčiui. Man pačiai taip nutiko prieš dvejus – trejus metus, žiemą išėjau į kiemą buvau su pirštinėm, bet jos buvo per plonos, grįžusi namo vos neverkiau iš skausmo, nes labai skaudėjo rankas. Nuėjau pas tėvus, jie pasakė, kad aš nušąlau rankas. Po kiek tai laiko prasidėjo stiprus rankų išsausėjimas, turėdavau mokykloje nešioti pirštines ar riešines, nes labai šlykščiai atrodė rankos. Būdavo, kad kartais stipriai skaudėdavo rankas, kartais būdavo, net ir mažų žaizdelių atsirasdavo. Tikrai nesmagus dalykas. Bet man atrodo, kad išsigydžiau – tepdamasi rankų kremu ir labai prižiūrėdama savo rankas. Ir bijau, kad neatsinaujintų, tad mieli skaitytojai, nenorėdami, kad ir jums taip atsitiktų būtinai tepkitės veidą ir rankas.

 • Tepkitės lūpas vazelinu, nes išsausėjusios lūpos nelabai gražiai atrodo.
 • Mano pats mėgstamiausias drabužis rudenį yra šiltos kojinaitės. Jūs būsite ne tik apsisaugojusi nuo šalčio, bet žavios ir madingos. Parduotuvėje gausu nusipirkt gražių kojinių – storų, plonų, iki kelių, spalvotų, su dryžiais, taškučiais ar dar visokiais raštais – galima lengvai prisiderint prie savo aprangos. Beje, kojinės ar getrai iki kelių su auliniai batais (angliškai taip vadinamais “riding boots“) yra tiesiog geriausias rudens ir žiemos derinys. Love it!
 • Šalikai – jie ne tik apsaugos nuo šalčio ar vėjo, bet ir gali būt akcentas jūsų rūbams.
  Šiais metais vis dar madingi snood’ai arba dar vadinami tube scarf (lt. vamzdžio formos šalikas).
  Labai gražių, spalvotų, ryškių snood’ų siūlo “Lindex“ parduotuvės, you should definitely check this out:

  Taip pat, jei norite pasižiūrėt skarelių arba šalikų labai įdomių, kurių bent vienas patiks jums, siūlo s.Oliver, Bersha, H&M. Šiais metais skarelės ir šalikai madingi su raštais, ypač gėlių arba žvaigždučių, širdelių; kuo spalvotesni, tuo geriau – ruda, raudona, mėlyna, neoninė – pagrindinės spalvos. Kartais pasirenkamas įdomus spalvų derinys (dažniausiai trijų spalvų).
 • Kad nenušąltumėt rankų – dėvėkite pirštines (arba riešines)! Galite pirktis, bet kokio tipo, t.y. odines, pirštuotas ar kumštines, kaip jums patogiau. Šiais metais madingos pirštinės su dirželiais, užtrauktukais, kniedėmis, įvairių gyvūnų raštais, aplikacijomis. Naujovė! Pirštinės pirštai, pirštų galai ar kita pirštinių pusė skiriasi spalva, medžiaga – tikrai atrodo žaismingai ir galima lengviau priderint prie aprangos.


 • Kai pakyla vėjas pats geriausias daiktas yra kepurės. Na, jūs galite pasirinkti kapišoną ar pasinaudot snood’u užsidedant jį ant galvos, bet taip nelabai patogu.
  Megzti dalykai niekada neišeina iš mados, taip ir iš mados neišeina megztos kepurės.  Kepurės vienspalvės ir jei norit ko nors žaismingesnio papuoštos bumbulu ar kaspinu. Taip pat,  į madą grįžta beretės – megztos, iš medžiagos, kuo įmantresni mezgimo raštai, gyvūnų kailio raštai.

Linkiu jums kuo smagesnių šaltesniųjų orų ir nesirgti. Ir nepadėt ryškių spalvų rūbų giliai į spintą, o nešiot kuo ryškesnius drabužius.

Ir nepamirškit:

Nesivaikykit mados, bet iš mados kurkit savo stilių.

Bye.

– Coliukė –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s