Nagučiai 2012 fall

Kai jūs jau esate apsiginklavusios šiltais megztiniais ar pasirinkusios mielą rudeninę suknelę, apsisiautusios spalvota skarele – atėjo laikas papuošti ir savo nagučius. O ypač, ką veikti rudens vakarą,  kai už lango taip šalta, o tu sėdi su šilta anklode ir žiūri filmus ar serialus? Tai puiki proga nusilakuot nagus!

Šiais metais dvi pagrindinės vyraujančios spalvos yra violetinė ir raudona, visokių atspalvių ir visokios tekstūros nagų lakų (blizgučiai, matiniai). Na, bent jau raudona, manau, niekada neišeina iš mados ir pati seksualiausia spalva ant jūsų pusiilgių ar ilgų nagučių.

(Iš kur paveikslėliai paiimti parašyta apačioje)

Pagal dizainerius, šį rudenį madingas juodas su sidabriniu prancūziškas manikiūras. Atrodo labai gražiai ant rankos – paprastai, bet prabangiai.

Ir vis dar madingas spalvotas prancūziškas manikiūras. Kiekvienas nagas gali būt skirtingų spalvų, bet vis tiek išliks gražus ir žaismingas, bei atneš spalvos prie jūsų rūbų.

O kas nori naujovių, kurios atkeliavo iš Amerikos ir jau pradeda populiarėti kitos šalyse; jų galima rasti jau ir grožio kataloguose, tai lakavimo būdas, kai vienas pirštas (pasirinktinai, bet dažniausiai bevardis) nulakuojamas kita spalva. Asmeniškai, man labai patinka šitas lakavimosi būdas, nes jis atneša naujovės į manikiūrą ir pagyvina, net gi atkreipia dėmesį.

Nebijokite ekspermentuot su savo nagais ir išbandyk visokius naujus manikiūrus, nes tikrai susilauksit iš aplinkinių pagyrimų.

Ir nepamirškit: nesekit mados, bet kurkit stilių iš mados.

– Coliukė –

Sąrašas tinklalapių iš kurių paėmiau paveikslėlius:

  • Eaumg.net
  • Eye4style.com
  • Polisheddreamer.wordpress.com
  • Inbeautymode.com
  • Maddiemakesit.blogspot.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s