Top3 rudens nagų lakai

Jau greit pasibaigs ruduo. Tas šaltas ir niūrus metų laikas. Jį pakeis žiema – dar šaltesnis metų laikas, bet žiemą yra daug švenčių, o ir dienos šviesesnės nuo sniego.

Taigi čia mūsų TOP3 nagų lakų, kuriuos pamėgome per rudens laikotarpį:

Lee ……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Trečioji vieta atitenka – Gabriella Salvette 135. Tamsiai žalias nagų lakas – elektrinis su perlamutriniu atspalviu ir blizgučiais. Spalva truputį keičiasi prie skirtingo apšvietimo. Nors nuotraukoje to beveik nesimato.
Antroji vieta – Maybelline New York COLORAMA 23. Paprastas juodas nagų lakas, bet turiu diiiiiiiidelę priklausomybę juodam lakui. O taip pat, patogus teptukas.
Ir pirmoji vieta – Essence 35 Movie Star. Tobulos spalvos lakas. Beje, kiek tamsesnis nei fotografijoje. Na, ir jis ne tik rudens favourite. Jis, ko gero, visų laikų mėgstamiausias. Dėl šio lako sulaukiau milijono komplimentų; labai gaila, kad “Essence“ firma pakeitusi buteliukų formą, kažkur pradangino šią spalvą.;/

Coliukė ……………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Mano nuomone trečioji vieta atitenka – Prestige 40 CHICAGO – juodos spalvos nagų lakas. Nemėgstu vien tik juoda spalva nusilakuoti nagų, bet jis reikalingas daugumai nail art’ų. Jį pradėjau naudot tik nuo rudens, o buteliukas yra jau beveik pasibaigęs.

  Antra vieta – AVON midnight green (tamsiai žalias). Yra tobulos spalvos ir derinasi prie mano akių spalvos (tam jį ir pirkau ;D ). Jo tekstūroje yra blizgučių. Dauguma lakų, kuriuos nešiojau rudenį yra shimmery (su blizgučiais). Beje, šis lakas, lyginant su kitais AVON lakais, greit nusilupa.

  Pirmą vietą skiriu – AVON cherry jubilee – burgundiškas arba, kitaip sakant, bordo. Šis lakas yra rudens must-have. Susilaukiau daug komplimentų dėl šios nagų lako spalvos.

Būtų įdomu komentaruose sužinoti, kokie jūsų top3 rudens nagų lakai. 🙂

Beje, jei norite Kalėdinio giveaway reikia, kad surinktume 10 TAIP, balsuokite – štai čia: https://emptinessstyle.wordpress.com/2012/10/27/197/ 

 – Coliukė –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s