Nuginkluojantys aksesuarai #1

Nuginkluojantys aksesuarai #1 “Laikrodžiai ir apyrankės“

Aksesuarai – svarbi aprangos detalė. Gali neturėti milijono drabužių, bet keisti įvaizdį ir atrodyti, lyg tą suknelę ar tuniką nusipirkai tik vakar. Aksesuarai ne tik keičia drabužių (ir tavo) įvaizdį, bet ir paįvairina, išryškina privalumus, atkreipia dėmesį ir parodo kokia tu esi. Masyvi, ryški, skambčiojanti, perkrauta bižuterija pasako – kad tu esi pasitikinti savimi, ryški asmenybė; minimalistinė, smulki bižuterija pasako, jog tu galbūt drovi, jautrios sielos, tvarkinga, išauklėta asmenybė, bet kiek žmonių – tiek ir nuomonių.

  •  Laikrodžiai

Michael Kors, Marc Jacobs, Burberry, Betsey Johnson – manau, visos merginos žino, kas jie tokie. Be rūbų, dizaineriai kuria laikrodžių, batų dizainus, kvepalus. Manau, kiekviena mergina turėtų kuo girtis, jei turėtų, bent vieną iš šių(nebūtinai) dizainerių, laikrodį. Bet jei ir neturi Michael Kors laikrodžio ar Burberry piniginės, tavo gyvenimas nėra žlugęs – parduotuvėse yra pilna nuostabių ir gražių laikrodžių už prieinamą kainą. Kartais paprastoj parduotuvėj gali nusipirkti daug gražesnį laikrodį negu pavyzdžiui, Burberry, o ir palyginus kiek kainuoja dizainerių laikrodžiai, peršasi išvada, jog dar gali nusipirkt porą madingų raštuotų džinsų ir   karoliukais bei kristaliukais papuoštą megztinį, kas taipogi yra madinga.

Anksčiau nelabai mėgau laikrodžius ir nelabai buvo gražu man. Bet va! Mano draugė įsigijo du laikrodžius – su Amerikos vėliava ir  su zuikučiu, tai man jie tokie gražūs! Gal ir aš kada tai užsimanysiu nusipirkt vieną. Aš kaip visada – mėgstanti pasvajoti, išsirinkau savo svajonių laikrodį –  Versace “Vanity“ žydras – pastaruoju metu man pradeda patikti, kaip įvairios spalvos derinasi su auksu, nors aukso nelabai mėgstu – turbūt, kad senstu…

  • Apyrankės
  1. Grandinės tematika(chain bracelets)

  2. Chain bracelets su pynimu


    DIY galėsite rasti štai čia:
  3. Spygliuota (edgy)
Kol kas tiek iš aksesuarų fronto, būtų įdomu sužinoti, koks aksesuaras jus nuginklavo?
Komentarų lauksime apačioje, po šiuo įrašu.

 – Coliukė –

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s