Sausio non-beauty favourites

Lee …………………………………………………………………………………………………………………………………….

Sausio mėnuo buvo gan keistas, ir pamėgau daug iš pažiūros nereikšmingų bei keistų dalykų. Na, pas mane, ko gero, bus labiau ne sausio favourites, o sausio newest addictions.hehe^^

 Nežinau kaip jūs, bet aš turiu nesveiką priklausomybę juodai duonai. Žinau atrodo, kas čia ypatingo? Bet jei rimtai nebegaliu gyventi be jos. Visuomet kai neišsirenku/neturiu ko valgyti renkuosi duoną. Ypač tobula “Jorė“ su saulėgražom ar kuom ten. Ten toks žalias su juodu pačiokas.

Tęsiant maisto kategoriją labai pamėgau cupcakes. Pabandžiau pasigaminti juos su frosting/icing ant viršaus ir iškart įgijau priklausomybę. Prisižadėjau sau išbandyti pasigaminti kuo daugiau rūšių.

Arbatos. Taip.. Viena didžiausių mano priklausomybių. O šio mėnesio mėgstamiausia arbata vainikuojama Dilmah persikinė. Tokio tobulo skonio reikia gerai paieškoti. Trust me.

Mėgstamiausias žaidimas būtų “Pou“. Taip, žinau, kad čia pats bukiausias, beprasmiškiausias ir visoks -iausias žaidimas, bet negaliu susilaikyti. Taip pat labai labai pamėgau “panda run“.

Na, reikia gal ir kokį filmą įterpti. Pretty Little Liars pratęsė 3-iąjį sezoną. Hooray. Jeigu nuoširdžiai, trečiasis sezonas visiška nuobodybė. Toms, kurios žiūri aišku kodėl – nes atskleidė A tapatybes. Nebėra jokios intrigos, bet vis vien privalau pažiūrėti iki galo.

Nežinau ar čia labai jau non-beauty, bet vis dėl to turiu pripažinti, kad sausį, totalinių išpardavimų “dėka“ pasidariau šopaholikė. Garbės žodis, visus prekybos centrus per šį mėnesį aplėkiau po ~5 kartus. Ir ne, kad kaip normalus žmogus apsižiūrėčiau ir nueičiau. Ne. Man būtina prisipirkti visko ir nueiti į bankrotą. Šaunuolė, Lee, taip ir toliau.

Mano superatradimas bei nauja apsilankymų vieta – Yogis. Jis bus aprašytas kiek žemiau, bet galiu pasakyti, kad ten verta eiti tiek dėl nuostabaus maisto, tiek dėl xbox. Gal labiau dėl xbox.(blush)

Coliukė ……………………………………………………………………………………………………………………………..

y8.com Bomberman2. Mano draugė pasistengė, kad aš savo brangų laiką praleisčiau žaisdama šitą žaidimą.

Kita mano obsession –Panda run“. Jį galite atsisiųst androidų market’e dabar besivadinančiu “GooglePlay“. Šis žaidimas turėtų patikti tiems, kurie yra priklausomi nuo “Temple run“. Turbūt pastebėjote, kad žaidimo veikėjas yra panda! Tai daug ką pasako. ;D Patariu šį žaidimą atsisiųsti, nes jis įdomus ir įtraukiantis. Turėdami laisvą minutę iki kitos pamokos, galite laisvai žaisti “Panda run“, štai ką aš dažniausiai veikiu. ;D

“Tūkstantis žodžių“(A Thousand Words) – filmas su Eddie Merphy(jis tikrai tiko šiam filmo vaidmeniui). Jį žiūrėjau sausio mėnesio pradžioje, bet iki šiol jis man paliko įspūdį. Tikrai patariu jį pažiūrėt, jis neeilinis, nuostabus ir įtraukiantis filmas. Galiu pasakyt, jog sugraudino pabaiga. 🙂

Amerikietiška siaubo istorija:prieglobstis(=bepročių namai)(American horror story:asylum) – siaubo serialas, kurio paskutinę seriją žiūrėjau šią savaitę, tad jis priskirtas prie sausio non-beauty favourites. Paskutinė serija buvo labai įdomi, nors nenorėjau, kad taip baigtųsi. Šioje dalyje buvo daugiau sumaišties, istorijų ir daugiau painiavos negu pirmojoje, bet man vis tiek labiau patinka pirmoji American horror story dalis.

Gillian White knyga “The Witch’s Cradle“ (“Raganos lopšys“). Šita knyga yra jau antroji šios autorės skaityta knyga. Žaviuosi šia brite rašytoja, kuri, manau, turi didelį talentą. Kiek naršiau internete – į lietuvių kalbą nebuvo išleista nei viena jos knyga ir tai, manau, yra didelis praradimas. Viliuosi, kad kada nors išvers šios rašytojos darbus, aišku, turi būt tikrai geras ir profesionalus vertimas. O apie šią knygą galiu pasakyti, kad labai įdomi ir iki galo apgalvota istorija, pasirinkta daug įdomių citatų, kaip visada – neeilinis personažų charakteris ir jų vaidmuo, bet, mano manymu, ši knyga yra ištęsta, kartais atsibosdavo ją skaityti, bet tikrai – neeilinis šedevras.

Nors šitos senos dainos, tai nekeičia fakto, kad jos sausio mėnesio favourites.

Sausio mėnesį pamėgau gert žaliąją arbatą ir kai sužinojau, kad ji skrandžiui gerai, tai geriu ir geriu.

Ar ką tik jūs pasakėt plakta grietinėlė? O taaaaip… Šį mėnesį šitą daiktą dievinu! Kavytė arba keksiukai su grietinėle – mano nauja dieta!

Labai mėgstu šaldytą jogurtą, tad pagaliau apsilankiau ir Yogį. Nuo Yo Yo skiriasi tuo, kad Yo Yo mokama už svorį, o Yogije būna mažiau šaldyto jogurto skonių bei gali pasirinkti priedų, bet už visą tai nereikia mokėt už svorį, kas kartais būna brangu. Yogije vyrauja vidutinės kainos, labai maloni pardavėja ir jauki aplinka, gal kiek mažoka vietos, bet nieko. Jei būni viduje, tai galima pavartyti knygas, žurnalus, žaisti x-box’u ir prisijungti prie wi-fi. Tenai teko paragauti šaldyto jogurto, tos populiariosios arbatos, kuri buvo tikrai skani ir kai kitą kartą tenai eisiu, tai būtinai ją užsisakysiu, bei teko ragauti keksiukų, viskas buvo labai skanu ir šaunu. Man ir mano draugėm, su kuriom buvau, labai patiko ir tikrai žadam sugrįžti dar kartą.

Norėtumėm komentaruose sužinoti, kas buvo jūsų sausio non-beauty favourite.

 – Coliukė – ir – Lee –

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s