Top3 pavasario nagų lakai

Jau matosi, kad pavasaris ateina ir į Lietuvą. Neseniai savo žieminį paltą pakeičiau į odinę striukę, tik dar nedrįstu batų pasikeist į pavasarinius. O ta proga, kad pradėjau keisti savo garderobą į pavasarinį, tai reikia pasikeisti ir nagų lako spalvas.

Lee ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Taigi, ilgai nevyniojant į vatą, mano top 3 pavasario nagų spalvų:

III vietą užima violetinis Golden Rose 211. Kokybiškas lakas ir spalva graži, tik gaila, kad  ne visada turiu prie ko jį priderinti. Nepaisant to, man jis labai patinka!
II vietą užima mėtinės spalvos Avon Sea Breeze. Tobula spalva (gan ilgai dvejojau tarp įvairių firmų mėtinės spalvos  atspalvių, bet ši spalva man labiausiai patiko), prie visko dera, nieko nepridursi. Yra skystokos tekstūros, todėl reikia 2 sluoksnių.
Na, ir I vieta atitenka tamsiai mėlynam O.P.I. unfor-greta-bly blue. Prisipažinsiu – visada skeptiškai žiūrėjau į brangesnių firmų lakus ir teikdavau pirmenybę pigesniems lakams, nes kiekybė man atsveria kokybę. Bet, kai draugaitė padovanojo šį, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kokybiškas teptukas, ilgai išsilaikantis nagų lakas, pakanka vieno sluoksnio, o ir nepamirškime fakto, kad jis – mėlynas! Ko daugiau reikia?:D
1365801836388Coliuke ………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

3 vieta atitenka Catrice “630 sing: Hey, Dirty-Lilah!“ . Tai šviesiai pilkos spalvos nagų lakas, gražiai pasidengia ant nago, laikosi vidutiniškai (~3-5dienas). Labai įdomus ir linksmas pavadinimas, manau, mano nagų lakų kolekcijoje tik vienas iš nedaugelio su įdomiu pavadinimu.

2 vieta atitenka Bellaoggi “26“. Kiek atsimenu, kad šis nagų lakas yra itališkos firmos (bijau suklysti). Tai yra mano mėgstamiausias nagų lakas nr. 1. Anksčiau šios firmos nagų lakus pardavinėjo “Droge“ Cup’e. Bet aš per vėlai atradau šią firmą, kad nusipirkt daugiau nagų lakų iš jos, nes, kai kitą kartą užėjau, tos firmos jau nebebuvo likę ir tai labai liūdna. Didžiulis praradimas, nes paskutinėje kolekcijoje, iš kurios pirkau šį laką, turėjo dar ~20 nuostabių spalvų (labai norėjau geltono nagų lako). Nors ant buteliuko yra parašyta:“ one week long lasting“, tai yra netiesa, šis lakas išsilaiko labai trumpai (apie 3 dienas), bet tai nekeičia to fakto, kad jis yra mano mėgstamiausias. O jis yra mėgstamiausias dėl to, kad jis yra labai gražios mėlynos spalvos, jo tekstūra yra sudaryta iš mažų mėlynų-žydrų blizgučių ir, kai nusilakuoji, negali atsigrožėt savo nagų ir nagų lako spalvos gražumu. Ši spalva – kerinti!

1 vieta atitenka OPI “Kyoto pearl“ (Kyoto yra Japonijos miestas, esantis Honshu saloje). Kaip jau žinome, praeitą savaitgalį vyko mados ir grožio paroda “Pelenė“. Turėjau šiek tiek laiko, prieš išvažiuojant į Švediją, nueiti į šią parodą. Pagrindinis (main) mano tikslas buvo nusipirkti OPI nagų laką, kuris buvo mano svajonė. Svajonė, kuri tapo realybe. ;D Dar vienas faktas: labai ieškojau nagų lako perlų spalvos. Atsimenu, draugei buvau padovanojus tokį laką, o kai grįžau į tą parduotuvę po dviejų savaičių, kad sau nusipirkčiau tokį patį –  jau nebebuvo. Tai pamačius ant lentynos stovintį šį OPI nagų laką iš karto griebiau, net nesvarstydama. Labai geras lakas – kokybiškas, ilgai laikosi ant nagų, labai lengva jį nuvalyti. Šis lakas yra labai skaidrus (sheer). Norint, kad spalva atrodytų ryškiau, reikėtų dviejų/trijų sluoksnių; bet jei norite, kad šis nagų lakas būtų labiau nude, užteks ir vieno sluoksnio. Labai džiaugiuosi, kad jį turiu ir I’m keen on having another one. 

IMG_2741

 

IMG_2740

 

– Coliukė –

Reklama

Įrašo “Top3 pavasario nagų lakai” komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s