Balandžio favourites (2013)

Lee ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Kadangi esu maisto addict tai nuo jo ir pradėkime.

Praeitais metais nė žiūrėt nenorėjau į šašlykus, gal dėl to, kad buvau atsivalgius, bet neseniai močiutė įdėjo lauktuvių ir kadangi daugiau nieko neturėjau valgyti, tai suvalgiau juos. Jei rimtai, tai buvo patys skaniausi šašlykai, kuriuos valgiau, ir dabar laukiu nesulaukiu vasaros, kada bus galima juos keptis kiekvieną savaitgalį.

Taip pat atradau naują arbatą – žolelių arbata su obuolių gabaliukais. Pačiokas su Mike Pūkuotuku. Ji tObula.

2013-05-01 17.26.27

Kaip jau turbūt žinot, su Coliuke keliavome į Švediją. Ir keliavome ne bet kuo, o keltu Romantika. Taip, tai būtent ta vieta į kurią norėčiau grįžti turbūt labiau negu į pačią Švediją. Siauri dvokiantys koridoriukai, ankštos kajutės su kosminiu vonios kambariu, bufetas, kuriame atpažinsi lietuvį iš to, kad kalnas, jo lėkštėje, didesnis už Everestą. Neišdildomą įspūdį palikusi, nuotykių bei prisiminimų kupina kelionė. 🙂

Serialas, kurį labai pamėgau – Breaking Bad. Jame vaizduojami įvairūs nutikimai tarp narkotikų platintojų bei gamintojų, pilna kurioziškų situacijų. Kiekvienos serijos pradžia intriguojanti, o pabaiga pribloškianti. Šis serialas nėra iš tų “pletkų“ serialų, kurie mane taip traukia. Iš pradžių nemaniau, kad jis man patiks. Likau maloniai nustebinta. Jei dar nematėte – būtinai siūlau pažiūrėti.

Taigi… sėdėjau vieną vakarą ir staiga į galvą parėjo mintis “NORIU PAŠAUDYT!!“ Nieko nelaukdama įsirašiau žaidimą, kurį “kapodavau“ dar vaikystėje – “QUAKE 3 arena“. Tai šaudyklė su daug kambarių, daug veikėjų, kurie turi savo ypatybių. Galima pasirinkti iš 5-6 sunkumo lygių. Tai nėra strateginis žaidimas, čia tiesiog bėgi ir šaudai – būtent tai ir įtraukia.

Svarbiausias šio mėnesio dalykas – gavau naują PC! Jau seniai apie tai svajojau ir kai gavau jį – negalėjau patikėti. New Best Friend. -^.^-

Coliuke ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

mau25mau51

Kadangi balandžio pradžioje keliavome su Lee į Švediją, tai tikrai buvo juokingų akimirkų. Viena iš tų buvo, kai vieną dieną aš nusprendžiau nueiti į viešą tualetą ir paprašiau, kad Lee palydėtų, o ji buvo neseniai išsiplovusi galvą, tad susirišo ant galvos turbaną, buvo su treningais (kaip ir aš) ir dar ji žaidė kortom. Tai taip ir išėjo su kortomis rankose. Nuėjome , jau ploviausi rankas ir tik girdisi durų girgždesys. Mes išsigandusios atsisukam, o tada durys pradėjo lėtai atsidarinėti-užsidarinėti. Taip išsigandom, kad greičiausiai skuodėm iš to tualeto klykdamos. Buvo juokinga. Nepaminėjau to fakto, kad priešais tualetą buvo 25h greito maisto restoranas, to restorano pardavėjo veidas buvo toks o_O kai mus išvydo.

W.Bruce Cameron „Šuns tikslas“ („A dog‘s purpose“). Ši knyga yra dėmesio verta. Ji padeda suprasti, ką mąsto šuo tam tikrose situacijose ir apskritai – įsijausti į šuns vaidmenį. Autorius negaili juokelių, bet neapsistoja tik jais,  šioje istorijoje galite rasti vietų, kur nubrauksite ašarą (gal net ne vieną). Ši knyga susideda iš keturių istorijų, bet jos tarpusavyje susijusios. Autorius labai gražiai suveda siužetines linijas ir sudeda tikslius taškus ant i. Rekomenduoju perskaityti, nepasigailėsite, o ypač, kas turi ar turėjo šunį, šį knyga jums!

„Ši knyga yra klasika. Graži, nuotaikinga, jautriai papasakota, dažnai juokinga ir nepaprastai jaudinanti istorija… Su ašaromis akyse užtikrinu, [kad] nė vienas šunų mylėtojas nesusilaikys neverkęs skaitydamas šią nuostabią knygą.“

Iris Rainer Dart, populiari „New York Times“ rašytoja, „Beaches“ autorė

Du serialai yra mano balandžio favourites. Abiejų serialų sezonus pabaigiau žiūrėti balandžio mėnesį. Pradėsiu nuo „The walking dead“  („Vaikštantys numirėliai“). Norėčiau, kad šiame seriale  būtų milijonas sezonų, nes jis labai įtraukiantis ir įdomus. Net nenumaniau (net nebuvau pagalvojus) apie tokią pabaigą; užskaitau paskutinę seriją – tikrai nenumanyta  pabaiga. Kas dar nepradėjot būtinai pažiūrėkit! O kitas serialas, kuris baigėsi – tai „Daktaras Hausas“( žiūrėjau per Tv3). Kaip visada šio serialo istorijų vingiai yra tokie beribiai, bet tai nėra blogai (kaip tik gerai!), kad kai baigiasi serija, norisi žiūrėt dar vieną. Visada žinau, kad „Daktaro Hauso“ sezono pabaiga bus netikėta, bet labai gera. Ir iš tikrųjų, tai visada pasitvirtina. Labiausiai įstrigusi serija su vyru, kuris slėpė savo tapatybę, o vėliau išaiškėjo, jog jis moterų serijinis žudikas. Įspūdinga.

Šį mėnesį pradėjau žaisti gan daug žaidimų, bet iš jų paminėsiu tik du (telefonui) – „Pou“ ir „Benji Bananas“. Pradžioje Benji Bananas valdymas atrodė sudėtingas, bet vėliau, kai perpratau,  labai įtraukė. Visuomet yra įdomu žaisti, nes ten yra tokios (kaip ir) misijos ir vykdai jas.

https://www.youtube.com/watch?v=qqQjbKPLpfk

Klausomiausia daina šį mėnesį

https://www.youtube.com/watch?v=pxA26LGI2Mc

https://www.youtube.com/watch?v=fg9pkAYvrSM

IMG_2747

Labai daug saldumynų užsienietiškų ragavau, bet kas labiausiai patiko, tai, kai buvom Švedijos senamiesty pamačiau tokią saldumynų parduotuvėlę ir paprašiau, kad užeitumėme į ją, o ten taip skaniai atrodė čiulpinukai, kad nusipirkau du obuolių skonio ir vieną (man rodosi) miško uogų skonio. Buvo labai skanūs!

vilkas3 lusis_

Per šį mėnesį sužinojau gan daug. Anksčiau istorijos apie kitas šalis ar senamiestį man būdavo neįdomios, bet per šią kelionę tikrai mėgavausi (ne visada) pasakojimais. Ir vienas dalykas, dėl ko būtinai turėsiu grįžti į Švediją – „Skansen“. Tai toks atviras muziejus, kuriame galima pamatyti gyvūnus, aplankyti visokius amatų muziejus ir t.t. Mums buvo duota mažai laiko, tad mes nusprendėme, kad apibėgsime visą Skansen‘ą, kad pažiūrėt gyvūnus, o jie palyginus toli buvo. Pamatėme briedžius, vilkus, lūšis, elnius, jūrų liūtą ir t.t. mano dideliam nusivylimui, meškinas dar miegojo žiemos miegu, tad tikrai reikės grįžti į šį muziejų ir neskubant apžiūrėti jį.

Paskutinis ir pats svarbiausias mano balandžio favouritas yra … (būgnai) … Naujas šuo – mažoji Keira. Jai jau apie 3 mėnesius ir tikrai aš ja labai žaviuosi ir džiaugiuosi. Su ja įvyko daug juokingų įvykių. Neseniai ji sekmadienį 4h ryto prikėlė mane, kad su ja pažaisčiau. Teko 4h, norint miego, žaisti su šuniu. Vėliau, kad nebereikėtų žaist, daviau pagraužt jai pliušinį meškiną, tai ji kartu su juo ir užmigo.IMG_2847

Jei netingėsite, pasidalinkite savo balandžio favouritus komentaruose. 🙂

– Coliukė – ir – Lee –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s