Summer favourites

Summer favourites:

 • Šią vasarą pirmą kartą teko išbandyti kartingus (važinėjausi “Smalininkų kartodrome“) ir man labai patiko, įspūdžių buvo labai daug. Labai jau patiko tuose kartinguose, kad per šią vasarą buvau net gi du kartus! Pirmą kartą sausa trasa, antrąkart paskutiniame važiavime užklupo gan didelis lietus, nesvarbu, kad buvau su kombinezonu nuo lietaus (ar kaip jie vadinasi), vis tiek sušlapau. Po antro karto supratau, kad labai noriu išmokti važiuoti kartingais, kai yra šlapia danga, nes lyginti šlapią trasą su sausa, šlapioj yra tikrai, ką veikti.
 • Ach, kaip gi mano gyvenimas be Yogio… Taip, dar vienas mano summer favourite, aišku, turėtų būti ne tik summer, bet all-time favourite – Yogis.
 • Šią vasarą mano mėgstamiausiu drabužių tipu yra karūnuojami šortai. Neįsivaizduoju, ką šią vasarą daryčiau be šortų. Myliu šortus!!
 • Sveitainė, kurioje šią vasarą dažnai lankiausi, ypač dažnai, tai KushandWizdom.
 • Knyga – Erlend Loe “Naivu.Super“. Dievinu šitą knygą! Nors ir perskaičiau, norėčiau ją turėti nusipirkus, kad kartais, kai neturėčiau, ką veikti, perskaityčiau ją  dar kartą. Šioje knygoje nėra daug veiksmo, bet yra labai daug protingų minčių; pagrindinis šios knygos herojus primena mane, todėl buvo įdomu skaityti; įdomus rašymo stilius ir išdėstymas; sakyčiau, tai knyga sielai, o ne laiko praleidimui.

  Citata iš knygos: “Aš manau, kad niekam nedera būti vienam. Kad reikia būti kartu su kitais. Su draugais. Su tuo, kurį myli. Manau, kad yra svarbu mylėti. Manau, kad tai svarbiausia.“

 • Filmas – “Ways to live forever“. Šis knygas buvo sukurtas remiantis knyga Sally Nicholls “Kaip gyventi amžinai“.  Nuostabus ir įkvepiantis filmas, verčiantis susimąstyti. Mane nustebino – kokie herojai šiame filme vaikiškai ir tyrai atviri, kaip jie sutaria vienas su kitu ir palaiko, jie atrodo tokie vėjavaikiški, tokie paprasti ir besidžiaugiantys gyvenimu, kad ir žino kokia jų diagnozė.  Nepaprastai graži istorija apie berniuką, kuris serga leukemija. Įkvėptas mokytojos, jis nusprendžia parašyti knygą apie save, taip pat parašyti sąrašą, ką norėtų padaryti iki mirties. Semui atrodo, kad iš to sąrašo yra tik 2 dalykai, kuriuos įmanoma padaryti, bet su kitų pagalba jis išpildo visą sąrašą, ką norėjo padaryti… Nors tiek knyga, tiek filmas yra verti dėmesio, bet apsistosiu ties nuomone, kad knyga būtina ir knygą perskaityti! Rekomenduoju visiems pažiūrėti (ypač tie, kurie matė kažką panašaus kaip “Mano sesers globėjas“). P.S. Filmą labai sunku internete rasti – jis labai saugomas autorinių teisių.
 • Du serialai, kuriuos žiūrėjau per šią vasarą – Breaking Bad (Bręstantis blogis) ir LOST (Dingę). Dauguma amerikiečių yra pamišę dėl šio serialo, so am I: Breaking bad – sukurtas amerikiečių, bet jis nėra eilinis toks pat nuobodus serialas, kaip galime pagalvoti. Ši istorija apie chemijos mokytoją, kuris susirgo vėžiu ir prieš mirtį norėjo aprūpinti savo šeimą pinigais ir taip įsisuko į narkotikų (metamfetamino) verslą.

  LOST pasižiūrėjau kol kas tik du sezonus, bet niekur neskubu ir tikrai užbaigsiu šį serialą. Šis serialas yra vienas iš mėgstamiausių serialų. Tikri genijai kūrė šio serialo scenarijų. Aktoriai yra puikiai atrinkti vaidmenims. Niekada nežinai, ko tikėtis, o jei ir tikiesi, bus visai kitaip nei galvojai – šio serialo įvykiai lengvai įtikina ir apgauna tave; nepastebi, kaip tu per daug įsijauti į serialą. Tai yra mistinis (drįstu taip teigti) serialas apie lėktuvo katastrofą patyrusius išsigelbėjelius, kurie patenka į “negyvenamą“ salą. Bet sala nėra negyvenama ir ji turi savo istoriją.
 • Žaidimas – LOL (League of Legends). Puikus žaidimas žaisti su draugais ir … gauti priklausomybę…
 • UOGOS! Mielai vasarą laikyčiaus uogų dietos, nes jos yra tobulos.
 • Karameliniai, braškiniai ledai!
 • Vytintos dešrelės. :3
 • Muzikos atžvilgiu – atradau Macklemore ir Emeli Sande

 • Daug kas vasarą mėgsta važinėtis dviračiu, bet siūlau pabandyti važinėtis su riedučiais – nerealus jausmas!
 • Gyvenimas atskirai nuo tėvų! Šią vasarą teko ilgoką laikotarpį gyventi be tėvų, kad ir kaip skambėtų, tai yra nerealus jausmas. Lieki vienas, daugiau motyvacijos atsiranda daryti kažką, kažko imtis. Super!
 • Molėtai. Labai myliu Molėtus. Šis miestas yra labai gražus. Turiu svajonę, kad kada nors turėti tenai savo sodybą ar kažką panašaus.
 • Pledas. Nepaslaptis, kad mėgstu megztas (šiltas) kojines, tai dar vienas dalykas be kurio negalėčiau išgyventi, tai pledas. Atrodo keista, bet patikėkit manimi.
 • Dar vienas mano clothing favourite yra džinsiniai batai. Nieko negaliu padaryti, bet man jie taip patinka.

Pasidalinkite ir jūs, kokie buvo jūsų summer favourites. Šiandienai tik tiek, o dabar atsisveikinu iki kito post’o.

 – Coliukė –

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s