Top3 rudens nagų lakai

 

Na va, metai prabėgo ir mes vėl sugrįžome prie gražaus metų laiko – ruduo. Sako, kad rudenį daugiausia žmonės būna niūrūs, pasyvūs, bet norėčiau paprieštarauti, kažkodėl šis ruduo tooooks gražus ir nesinori būti liūdnam kai aplink tave toks grožis.

Coliukė …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

3 vieta atitenka  – AVON Rose amour. Šis nagų lakas yra iš speed dry kolekcijos, šiaip tai, nelabai kreipiau dėmesį į nagų lako išdžiūvimo greitumą, nes lakavausi tik vienu sluoksniu, bet išdžiuvo, manau, tikrai ne per 30 sekundžių, bet tikrai ne labai ilgai. Spalva labai graži, kai užtepi vieną sluoksnį, tikrai ne tokia tamsi spalva, bet vis tiek graži. Tekstūra yra sudaryta iš raudonų ir rožinių blizgučių. Lakas ant angų neišsilaiko labai ilgai.

2 vieta atitenka – Gabriella Salvete (112, bet nesu tikra). Tobulos spalvos nagų lakas, antras pagal tobulumą mano nagų lakų kolekcijoje. Kiekviena nagų lakų mylėtoja privalo turėti šitą nagų laką.

1 vieta atitenka – AVON “OPAL“ top coat. Aš labai džiaugiuosi šitu nagų lakų ir noriu padėkoti AVON už šitą nagų laką. Jis sudarytas iš bespalvės struktūros ir, jei neklystu, folijos gabaliukų(??). Šį nagų laką reikia naudoti kaip antrą sluoksnį ant kažkokios spalvos. Šis nagų lakas pagyvins bet kokį nagų laką ir padarys jį įdomiu ir žaismingu. Jūs turite įsigyti jį!!!!!!!!!! P.S. atrodo, kad šis nagų lakas buvo įkvėptas Zonya’s nagų lakų linijos. Prieš kažkiek laiko Zonya išleido nagų laką su tikrais aukso gabaliukais.

IMG_3059 IMG_3068 IMG_3069

– Coliukė –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s