League of Legends TAG

Žinau, kad šitas tinklaraštis skirtas madai, grožiui ir norėjau padaryti įrašą apie nagų dekoravimą žiemos tema, bet neseniai nusikirpau nagus, tad nelabai gautųsi padaryti. Tad pasirinkau žaidimą, be kurio negaliu gyventi ir pabandysiu atsakyti į klausimus:/I know that, this blog is dedicated to fashion and beauty and I really wanted to write a post about nail arts winter edition, however, recently I cut my nails and they are really short, so I decided to write about a game, which has a huge impact on my life.

1. Kiek laiko žaidi LOL?/How long have you been playing LOL?

2. Kiek žaidimų iš viso sužaidei?/How many games have you played?

3. Koks noob’iest dalykas, kurį darei, kai pradėjai žaisti LOL?/What’s the noob’iest thing you’ve done?

4. Kokia mėgstamiausia rolė?/What is your favourite role?

5. Mėgstamiausias championas./Who is your favourite champion?

6. Koks mėgstamiausias item’as?/What’s your favourite item?

7. Ar kažkada turėjai pentakill?/Have you ever gotten a pentakill?

8. Mėgstamiausia komanda./Who is/are your favourite team(s)?

9. Kodėl manai, kad LOL’as dabar toks populiarus?/Why do you think LOL is so popular?

10. Nemėgstamiausias champ’as./Who is your least favourite champion?

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

1. Pradėjau žaisti kažkur nuo 2012 metų vasaros liepos mėnesio, bet pažaidžiau kelis kartus ir po to nebežaidžiau. O rimtai pradėjau žaisti 2013 metų pavasarį./I started about in 2012 summer on July, though then I played few times and cut off playing. I renewed playing this game in 2013 spring.

2. Su laimėjimas ir pralaimėjimas, tai apie 665 žaidimus./With victories and defeats about a 665 games.

3. Atsimenu, kai iš pradžių pradėjau, tai net nežinojau, kuris pelytės mygtukas priverčia championą eiti; bet noriu papasakoti, kad kai pradėjau pirmą kartą “junglinti“, buvau sužaidusi ~400 žaidimų, tai man pirmus keturis kartus, kai žaidžiau už junglerį, tai mane užmušdavo red arba blue buff, arba tie golemai; dar tada smaitu nelabai mokėjau naudotis. Kiek kartų bandžiau ir supratau, kad džiunglės yra ne man./I remember, when I first started to play, I didn’t know what to press in order to move my champ. Moreover, when it were my first times of trying to jungle,  I was executed ( LOL’s term) by a red or blue buff and sometimes – golems. I didin’t know how to use Smite!!! I realised that jungle is not for me.

4. Mėgstamiausia rolė yra SUPPORTAS!!!!!! Kartais dar mėgstu žaisti top’e./My favourite role is SUPPORTer!!! Sometimes I like to play  as a toper.

5. Kaip jau minėjau, kad mano pagrindinė rolė yra support’as, tai beveik visi supporto championai yra mano mėgstamiausi: Sona, Nami, Shen, Taric, Thresh (nelabai dar moku žaisti), Xin. Jei reikėtų vieną išsirinkti – tai negalėčiau apsispręsti tarp Sonos ir Nami./As I mentioned before, my main role is to support, so almost every support champ is my favourite: Sona, Nami, Shen, Taric, Thresh (I want to learn to play as Thresh), Xin Zhao. If I should choose only one champ, it would be difficult to decide between Sona and Nami.

6. R.I.P. “Runic bulwark“, verkiau, kai jo nebeliko. Dėl verkimo, tai juokauju, bet buvau nuliūdusi, nes kai žaisdavau už supportą arba topą, mano pagrindinis item’as buvo Runic bulwark. O iš dabartinių, tai net nežinau… Lich bane./R.I.P. Runic Bulwark. I cried when it had been removed. I was joking about crying but really, I was sad. Because it was my main item. Now, my beloved item is… I don’t know… maybe Lich Bane.

7. Nea, niekada nesu turėjusi. Tikiuosi, kad kažkada gausiu ir tikiuosi, kad gausiu su Sona. Žinau, kad skamba crazy./Nope, I haven’t got one, ever. I hope that I will get one… with Sona. Chi chi chi.

8. Aišku, kad GamingGear.Eu ir Nynjas in pyjamas, nes pavadinimas fainai skamba./Definitely – GamingGear.Eu and Nynjas in Pyjamas, because their title is really funny,

9. Nes LOLas yra puiki priemonė susirasti draugų ir gerai praleisti laiką./Because LOL is a good way to make friends, express yourself and to have a great time.

10. Labiausiai žaisti nemėgstu už Janną (bet noriu išmokti), Leoną, Nunu (bet jo šokis yra kietas), Rengar./My least favourite champs are Janna (but I want to know how to handle her), Leona, Nunu (it’s dance is very cool) and Rengar.

Tikiuosi nebuvo labai (ne)įdomu.

Iki kito karto.

 – Coliukė –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s