Gruodžio favourites (2014)

Kaip visada savo favourites pradėsiu nuo filmų. Kadangi mano sesė grįžo atostogoms iš Kauno, tai su ja pasižiūrėjom labai daaaaug filmų, bet aprašysiu tik labai patikusius.

Resident evil: Extinction, lietuviškai – Absoliutus blogis: Išnykimas. Tai yra trečioji dalis šio filmo. Šio filmo žanras yra mokslinės fantastikos siaubo veiksmo filmas, kuriame superiniai vaidina Mila Jovovič.

Pirmą ir antrą dalis mačiau su sese ir seneliu kažkur prieš metus ar du ir tada visiškai užmiršau šį filmą. Tik neseniai prisiminiau ir pažiūrėjau su sese. Kol kas pasižiūrėjau tik 3-iąją dalį, nors žinau, kad yra dar dvi. Kai tik baigsiu rašyti šį įrašą, pasižiūrėsiu 4-tą dalį.

O kad pamiršau šį filmą, tai be reikalo. Išties geras filmas, jis nėra tik siaubo ar veiksmo, jis puikiai interpretuoja visus tuos keturis žanrus. Filmas yra puikiai sukurtas, su geru siužetu ir pagrindinė veikėja puikiai parinkta vaidinti Alisą.

Džiaugiuosi, kad yra tokių filmų ir žaidimų kaip Resident evil ar Lara Croft:Tomb raider (Kapų plėšikė Lara Croft), kur pagrindinė veikėja yra moteris, kuri yra kieta, puikiai moka kautis ir tai yra puikus pavyzdys moterims.

Tūnąs tamsoje 2 (Insidious 2). Iš pradžių galvojau, kad nemačiau šio siaubo filmo pirmos dalies, nes buvau sumaišiusi su kitu filmu, bet vis tiek nusprendžiau pražiūrėti, kad ir nemačiau antros dalies. Bet po to, kai pažiūrėjau keletą minučių – atsiminiau pirmos dalies galą, o vėliau ir pirmos dalies siužetą.

Tad sakau tai – JŪS TURITE PASIŽIŪRĖTI ŠITĄ FILMĄ! Labai įdomus filmas apie vaiduoklius/dvasias ir siužete įrodo tai, kad ne visos dvasios yra piktos. Jeigu žiūrėjote, tai turbūt prisimenate tą momentą, kai išaiškino tą “niekeno“ grotą melodiją…

Pasidalinsiu su savo mėgstamiausiu momentu iš to filmo – kai mergina svetainėj atsisuka ir pamato tą piktą dvasią ir iš tos piktos dvasios gauna bitchslapą (antausį) ir tada praranda sąmonę.

Can you give me a moment?

Hobitas: Smogo dykynė (Hobbit:The desolation of Smaug). Tai pagal Tolkien’o knygą sukurtas filmas, čia yra antroji dalis. Turbūt daugelis iš jūsų žino, o jei nežinojot, tai sužinosit: Žiedų valdovas ir Hobitas  yra mano visų laikų mėgstamiausi filmai. Jie yra tokie tobuli, todėl kiekvienais metais bent po vieną kartą juos pasižiūriu.

Gruodis buvo geriausias mėnesis filmų atžvilgiu. Šį mėnesį Lietuvoje buvo dviejų gerų filmų premjeros, t.y. Bado žaidynių antra dalis (kurios, deja, dar nemačiau) ir Hobito antra dalis. Plius visą gruodžio mėnesį per LNK rodė visas Žiedų valdovo dalis ir Hario Poterio (nevisas, berods) dalis.

*Reikia giliai įkvėpti.* Iš karto po premjeros šio filmo, kitą dieną nuvažiavom į kino teatrą ir pasižiūrėjom šį filmą 3D formatu, išėjau tokia įkvėpta ir patenkinta gyvenimu. Nežinau, ar jūs kada patyrėt šį jausmą?..

Būtinai turiu paminėti, kad nuostabus filmas, jūs turite pamatyti jį, jis yra labai profesionaliai sukurtas, veikėjai parinkti yra labai gerai ir istorija gera. Kodėl sakau tai? Nes aš nelabai mėgstu fantastinių filmų, nebent jie yra labai gerai sukurti.

Legolasas kaip visada šiame filme buvo tobulas. Nors pagal knygą, Legolaso neturėjo būti šioje dalyje. Taip pat šiame filme neturėjo būti Taurielės (karinga elfė, kurią įsimylėjo Legolasas). Taurielė buvo išgalvota filmo režisieriaus P. Jackson’o. Ją vaidino įvairiapusė aktorė – Evangeline Lilly, kuri taip pat vaidino Keitę mano mėgstamiausiame  seriale – LOST. Ir dar vieną aktorių turiu paminėti – Luke Evans. Jis vaidino bardą, kuris plukdė nykštukus su savo plaustu. Iš pirmo žvilgsnio jis man pasirodė kaip Orlando Bloom (vaidina Legolasą), o vėliau, kaip Orlando Bloom’o ir Johny Depp’o mišinys. Po dienos FB pamačiau foto, kurioje buvo nusifotografavęs Orlando Bloom ir Luke Evans, tik tada supratau, kad tai du skirtingi asmenys.

OMG, koks ilgas aprašymas.

Pratęsim kalbą apie Tolkien’ą, rašytoją, kuris parašė Hobitą ir Žiedų valdovo trilogiją. Sesė man Kalėdų proga padovanojo Michael White parašytą Tolkino biografiją. Taip ir vadinasi knyga – “Tolkinas. Biografija“.

Dabar skaitau tik 106 puslapį tos knygos, bet aš ir neskubu, noriu įsigilinti. Pati knyga yra įdomi, bet jei tu esi Tolino darbų gerbėjas, jei nesi – tau ji gali pasirodyti neįdomi, nes čia rašoma sausai. Aišku, pačio Tolkino autobiografiją būtų įdomiau skaityti, bet, mano žiniomis, tokios knygos nėra, tad reikia pasitenkinti tik biografijomis.

Knyga parašyta gan dėsningai, bet galima pamatyti ir įvairių nukrypimų, kurie mano nuomone, nėra būtini, ar kokio nors fakto kartojimą labai daug kartų, pvz.: Autorius labai dažnai minėjo, jog atsidavimas religijai ir kūrybai Tolkiną paveikė ankstoka mamos mirtis. Perskaičius vieną, du kartus, aš supratau tai, bet kai kartojama dažniau, tai labai neskoninga.

Gale noriu parašyti, ką pats autorius – Michael White – rašė:

“ Manau, kad tie, kurie žavisi Tolkino pasauliu, liks jo gerbėjais visą gyvenimą, o tie, kurie atmeta, nepripažins niekada.“

Tai yra lietuviškas blogas – Ilovemanythings. Šį blogą atradau ne per seniausiai. Šio blogo autorė Neringa, kuri užsiima grafiniu dizainu, todėl jos bloge galite pamatyti ne tik paprastus įrašus, o tokius skyrelius kaip “Design“, kur ji kuria logo įvairioms įmonėms; taip pat, ji turi hobį, kurį atskleidžia pati gamindama/ darydama muilus ir papuošalus -“Handmade soap“ ir “Handmade jewelry“. Be viso to, ji rašo įrašus (post’us). Kiek pastebėjau, daugiausiai ji rašo review įvairiausių produktų. Dar man patiko jos blog’o dizainas – patogus naudotis, gražus ir paprastas.

Tad būtinai užsukite į jos blogą.

Ir jeigu žinote, dar kokių lietuviškų blogų, prašau, atsiųskite nuorodų, nes visada įdomu pasiskaityti.

Kaip gi aš be žaidimų. Pristatau jums “šaudyklę“ – Left4Dead2 ( arba aš vadinu L4D2). Tai yra antroji dalis Left4Dead žaidimo. Pirmas nuo antro skiriasi veikėjais ir antrame žaidime yra naujų “map’ų“. Nors ir antrame žaidime galima pasirinkti pirmos dalies “map’ų“.

Kaip jis atsirado pas mane? Vieną vakarą parašė man draugas su kuriuo žaidžiu LOLą ir sakė, kad atsisiųst. Na ką, pasakiau, kad atsiųsiu – taip ir padariau.

Pagaliau ir aš paragavau garsiąją Arizoną. Seniai žinojau, kad Lietuvoje yra, bet tik gruodžio mėnesį prisiruošiau jos nusipirkt. Arizona – tai yra labai populiari šaltoji arbata (manau, gerai paaiškinau). Ją radau Vynotekoje. Sau pasiėmiau persikų skonio.

Ką galiu pasakyti? Įpakavimas tikrai labai gražus ir spalvingas, o gražiai įpakuoti daiktai traukia. O skonis man priminė Nestea persikų skonio. Manau, ateityje pabandysiu ir kitų skonių.

Kalėdoms nuo vienos močiutės gavau didelį paką Loyd arbatos aviečių ir braškių skonio. Ji žino, kad man labai patinka arbata, bet aš dažniausiai geriu žalią ar juodą arbatą. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad man taip be galo patiks ši Loyd vaisinė arbata. Jos skonis ir kvapas yra dieviškas. Įpakavimas primena Lipton, tos piramidinės formos maišelius. 

Tai tiek.

Iki.

– Coliuke –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s