Valentine’s day nail art

1. Colorful heart

1look_tools

Reikės: oranžinio nagų lako (Essence iš “Rebels“ kolekcijos“ “Peach punk“), balto nagų lako (Gabriella Salvete 148), šviesiai rožinio nagų lako (AVON “Ballerina“), ryškiai rožinio nagų lako/neoninės rožinės (AVON “Coral reef“), turkio spalvos (Jordana “Boy oh boy“) ir taškavimo įrankio.

???????????????????????????????  Pradedam nuo base coat, kad apsaugotumėme savo natūralų nagą. Tada užtepame šviesiai rožinio nagų lako du sluoksnius, galima ir tris, nes šis nagų lakas labai plonai tepa ir palaukiam, kol išdžius.

1look_2  Tada pasiėmę ryškiai rožinį nagų laką, lapelį ir taškuotoją pradedame antrąjį etapą. Pirma nagų lako užlašiname ant popieriaus ir pamirkome į tą nagų lako dėmę/tašką taškuotoją ir pradedame dėti taškus ant nagų. Dedame, kad atrodytų kaip širdutė.

Pasiėmę kitų spalvų nagų lakus (balta, turkio ir oranžinė), užlašiname ant lapo ir taip pat pamirkome į juos taškuotoją ir kiekvienos spalvos dedame po tris taškus (bet tokios pačios spalvos, turi būti vienoje krūvoje) į širdutės vidurį. Palaukiame, kol labai gerai išdžius ir užtepame top coat’u.

1look_3

2. Pavasarinė meilė???????????????????????????????

Reikės: kempinės, taškavimo įrankio, žalio nagų lako (Catrice “I’m not a greenager“), raudono nagų lako (AVON “Rubby slipper“), balto nagų lako (Gabriella Salvete 148), geltono nagų lako (AVON “Lemon sugar“), rožinio nagų lako (AVON “Pastel pink“), alyvinio (rožiniai violetinio) nagų lako (AVON “Inspired by iris“), lapelio.

???????????????????????????????Pradėsime nuo base coat’o, kad apsaugotumėme savo natūralų nagą. Tada užtepsime vieną sluoksnį žalio nagų lako. Paimsime kempinėlę ir geltoną nagų laką, geltoną nagų lako užlašinsime ant kempinėlės ir prištampuosime ant kiekvieno nago.

??????????????????????????????? Tada paimsime lapelį ir ant jo užlašinsime balto nagų lako. Įmerksime į baltą nagų laką taškuotoją ir pradėsim formuoti širdelę (asimetrišką).

???????????????????????????????Tada pasiimsime šviesiai rožinio lako ir taip pat užlašinsime ant lapo, įmerksime tenai taškuotoją ir pradėsim taškuoti gėlytės žiedlapius. Tada pasiimsime raudonos ir alyvinės spalvos nagų lakus ir tą patį padarysime. Palausime, kol labai gerai išdžius ir užtepsime top coat’u, kad sulygintume nago paviršių ir pridėtumėme žvilgesio.

??????????????????????????????? 2look_4

3. Iki kol saulėlydis pasibaigs

3look_toolsReikės: oranžinio nagų lako (Essence iš “Rebels“ kolekcijos “Peach punk“), bet kokio lako pagrindui (pasirinkau OPI “Kyoto pearl“), pilko arba balto nagų lako (Catrice “Sing: Hey, Dirty-Lilah!“), juodo nagų lako (Golden rose iš Rich color kolekcijos “35“), violetinio nagų lako (AVON “Violetta“), nagų dekoravimo teptuko.

???????????????????????????????

Pradedame nuo base coat, kad apsaugotumėme savo natūralų nagą. Tada vienu sluoksniu užtepame pagrindo spalvą (aš pasirinkau perlo atspalvį). Palaukiame, kol labai gerai išdžius, tada paimame kempinėlę ir užtepame violetinį (didžiausia dalis), oranžinė (mažiausia dalis) ir juoda (vidutiniškai). Ir su kempine pradedame štampuoti spalvas ant nagų. Vaizdas, kai nuštampuosite atrodys nekoks, tad galite nuvalyti savo odeles po tekančiu vandeniu ar įmirkę teptuką į acetoną.
???????????????????????????????

???????????????????????????????Tada pasiimame  pilką arba baltą spalvą uždedame vieną tašką kažkur truputį žemiau vidurio ir paėmę kempinėlę spaudžiam. Tada pasiėmę dekoravimo teptuką, merkiame jį į juodą nagų laką ir paryškiname juodą spalvą (užpiešdami ant “mėnuliuko“). Ant vidurinio piršto nago piešiame su nagų dekoravimo teptukų širdį, bet ta širdis turi primintį dvi rankas. Palaukiame, kol išdžius ir užtepame top coat.

???????????????????????????????Tikiuosi jums patiko.

Iki kito įrašo.

Mylėkite ir būkite mylimi.

 – Coliuke –

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s