Gegužės favourites (2014)

One chance“ (lt. k. „Vienintelė galimybė“) – 2013 metų komedija, biografija, drama. Visai lengvas filmas – lengvam vakarui. Šiltas pasakojimas apie Polą Potsą, kuris iš mobiliųjų telefonų pardavėjo, tapo dainininku, laimėjusiu “Britain’s Got Talent“. Juo netikėjo tėvas, užgauliojo visaip, bet jis nepasidavė, nes turėjo nuostabią žmoną, kuri palaikė jį, kad ir kaip jam sektųsi.

Lengvabūdė pirmūnė“ (angl. l. “Easy A“) – 2010 metų filmas su Emma Stone. Tai yra komedija, taip keista, kad man patiko šis filmas, nes man retai patinka filmai tokio žanro, o ypač amerikietiški. Bet rekomenduoju pažiūrėti, jei ieškot komedijos vakarui.

Tai apie mokyklos nevykėlę – Oliv, neteisingi gandai pasklinda po mokyklą ir Oliv tampa populiaria, bet jos šlovė nėra priimtina.

Apie šį filmą – “Snowpiercer“ (lt. k. „Sniego traukinys“) – nesu visiškai apsisprendusi. Šis filmas lyg ir patinka, kažkuo panašus į The hunger games, bet lyg ir ne. Labai patiko siužetas šio filmo, nepatiko – kai kurios nelogiškos vietos. Tai jei peržiūrėsite jį, palikite savo nuomonę apie jį, ar patiko, ar ne, nes man iškilo dilema.

„Ateityje, kai pasaulį sugriovė žlugęs globalinio atšilimo problemą spręsti bandantis eksperimentas, Žemę dengia sniegas, pražudęs didžiąją dalį planetos gyvybės. Išlikę žmonės gyvena aplink planetą riedančiame traukinyje, vadinamame “Snowpiercer“.

Nors šis traukinys vienintelis išgyvenimo šaltinis, slėptuvė ir namai, jo gyventojai netrunka susiskirstyti į luomus. Traukinio priekyje įsikūrė save aukščiausia kasta laikantys žmonės, o traukinio gale – visi likę. Tačiau ne visiems traukinio keleiviams priimtinas toks gyvenimas ir gale gyvenantys žemiausios kastos atstovai susiruošia revoliucijai: užimti traukinio variklį ir nuversti galingąjį “Snowpierser“ elitą.“ (iš filmai.in)

???????????????????????????????

Mano creeperiai :33

Šita arbata!! Tai yra “Dilmah. Sencha“. Aš  labai daug geriu (tai nėra labai gerai) įvairių žaliųjų arbatų, bet šita yra viena iš mano mėgstamiausių.

Sencha − populiariausia japoniškos žaliosios arbatos rūšis.

Japonijoje arbatmedžiai auga tvarkingomis nugenėtomis neaukštomis eilėmis. Tik ką nuskinti švieži arbatmedžio lapeliai kuo skubiau pristatomi į nedidelius pirminio apdirbimo fabrikėlius. Čia jie pirmiausia palaikomi karštuose garuose (Sencha − 36−60 s, Fukamushi Sencha 1−2 min.), taip sustabdoma galima lapelių fermentacija (oksidacija).

Arbatai Sencha renkami lapeliai be kotelių. Iš 1 kg šviežių arbatmedžio lapelių pagaminama 100−160 g Sencha arbatžolių. Arbatžolės stipriai susuktos, panašios į mažas adatas, ryškiai žalios spalvos. Tai kvapni, lengva, gaivi auksinės spalvos arbata.

Tai tiek.

Tikiuosi pasižiūrėsite Snowpiercer ir paliksite savo nuomonę komentaruose.

Iki!

 – Coliukė –

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s