My travel favourites

Sveiki, sveiki!/Hi!!!

Neseniai grįžau iš beveik dviejų savaičių kelionės su mašinomis po Europą. Ir vietoj birželio mėgstamiausiųjų, bus keliavimo mėgstamiausieji./I just recently  got back from almost two-week Europe tour with cars. So, instead of June favourites, I will write about my travel favourites.

Apkeliavom 8 Europos šalis: pradėjome nuo Lenkijos, vėliau keliavom per Slovakiją, Vengriją, Bosniją ir Hercegoviną, ilgesniam laikui apsistojome Juodkalnijoje ir Kroatijoje, o tada jau keliavome namo per Slovėniją, Austriją./ Our tour included 8 European countries. We started from Poland and then – Slovakia, Hungary, Bosnia and Herzegovina. For the longest period of time, we stayed in Montenegro and Croatia. When we were travelling back home, we passed through Slovenia and Austria.

Labiausiai patikusios šalys buvo Slovakija, Juodkalnija, Kroatija ir Slovėnija./The most beloved countries are Slovakia, Montenegro, Croatia and Slovenia.

Dalykas, kurį išbandžiau pirmą kartą per šią kelionę, tai buvo raftingas. Tokią galimybę radome Omiš, tad jau kitą dieną po atvykimo į šį miestą, 13:30h sėdome į autobusiuką, kuris nuvežė į vietą, iš kurios turėjome išplaukti. Tai buvo tikrai įdomi patirtis: tiek plaukimas, tiek 2 kartus palindimas po kriokliu, šokimas nuo uolos ir gera kompanija./The thing, which I tried for the first time, was rafting. This opportunity we found in Omiš. So, the second day after coming to this town, we 13:30h sat in the bus, which  has driven us to the place, where we would start rafting. This was a good experience: rafting, two times we swam under a waterfall, where the water temperature is  6 degrees  Celsius, jumping from the cliff and there was a good company.

O dabar, kad nebūtų taip nuobodoka, pažiūrėkite nuotraukas iš kelionės./ These are some photos from the tour.

IMG_3878

Vengrija, Budapeštas/Hungary, BudapestIMG_3919

Juodkalnija/Montenegro

IMG_3936

Budva

IMG_3961

IMG_3974

Baltojo šokolado skonio ledai/White chocolate flavoured ice cream

IMG_3990

Budvos senamiestis

IMG_3998

IMG_4026

Juodkalnija, Baras/Montenegro, Bar

???????????????????????????????

IMG_4051

IMG_4067

???????????????????????????????

IMG_4084

IMG_4085

IMG_4110

Silpnybė nesveikam maistui/My unhealthy food addiction

IMG_4143

IMG_4144

IMG_4150

IMG_4175

Naktinis Omiš ❤ / Night view: Omiš

IMG_4184

IMG_4191

Kroatija, Senj/Croatia, Senj

IMG_4230

Slovėnija, Liubliana. Drakono tiltas/Slovenia, Ljubljana. The Dragon Bridge

IMG_4233

O čia yra kelių žemėlapis, jei kas nors norėtų pabandyti taip pat pakeliauti. Tamsi linija, tai keliai, per kuriuos važiavome./This is a road map, which shows the roads, where we drove.

IMG_4247

Buvo patirta daug įspūdžių: tiek gerų, tiek blogų; bet visgi, kad ir kaip gražu kitur, kur mūsų nėra, buvo labai gera grįžti į Lietuvą./I had many experiences – good and bad. However, the best feeling was to come back to homeland.

 – Coliuke –

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s