Neutrogena!!!

Sveiki,

Tikiuosi nelabai sušalot pastarosiomis dienomis. Kadangi jau atėjo ir į mūsų šalį šaltukas, tai norėjau pristatyti firmą ir jos 3 produktus, kurie gelbėja mane ne tik žiemą, bet ir vasarą.https://i1.wp.com/www.neutrogena.co.uk/sites/neutrogena.co.uk/files/product_range/banner2.jpg

Neutrogena yra amerikietiškas prekės ženklas. Prekės yra suskirstomos į tam tikras linijas pagal produktų naudojimą ir specialius ingridientus. Šiame įraše norėčiau pakalbėti apie Norwegian formula liniją. Ši linija buvo sukurta specialiai labai stipriai pažeistai ir išsausėjusiai odai. Ji išsiskiria tuo, jog mažas šių priemonių kiekis gali padėti kenčiančiai odai.

IMG_4526

Taigi norėčiau pristatyti šiuos 3 produktus, kurie gelbėja man gyvybę:

Neutrogena “Norwegian formula“ ultra nourishing intensive balm. Ant įpakavimo neparašyta, kad jis būtent skirtas veido odai, tad manau, kad galima naudoti jį įvairiai. Kaip veido kremas jis yra labai geras, gal kiek riebokas, bet tai nėra blogai, nes mes kalbam apie žiemos laikotarpį. Dėl riebumo kremą reikėtų pasitepti kažkur 30min prieš išeinant į lauką, kad spėtų susigerti. Tikrai jaučiasi skirtumas, kai į lauką išeinama pasitepus juo ir kada ne. Šio produkto kiekį ir poveikį apsako ši anglų frazė: “A little goes a long way“ (kaip ir kitų dviejų produktų).

Neutrogena “Norwegian formula“ lūpų balzamas. Man tiek kvapas, tiek skonis, tiek poveikis labai patinka ir tikrai pirkčiau ne kartą. Galiu jį prilyginti savo mėgstamiausiam lūpų vazelinui NIVEA essential care (tamsiai mėlynas dangtelis). Deja, dabar tiksliai negaliu pasakyti, kuris kainuoja pigiau.

Neutrogena “Norwegian formula“ hand cream. Vienas iš mėgstamiausių rankų kremų. O jų išbandžius esu gana daug. Labai patinka tai, jog būtent šio rankų kremo neįmanoma perdozuoti, nes jis teka gana maža plona srovele. Beje, šio kremo tikrai nereikia daug, užtenka mažo kiekio, nes jis tepamas gerai pasiskirsto ir užtenka abiem rankoms. Užsitepus šio Neutrogena kremo nesijaučia to riebumo pojūčio, kuris irgi labai įgrysta.

Kalbant apie pačią liniją, tai man labai patinka jos įpakavimų spalvų spektras, nes jos visos mano mėgstamiausias – raudona, balta, mėlyna, juoda. Spėju, kad toks spalvinis pasirinkimas buvo pasirinktas, atsižvelgiant į Norvegijos vėliavą. Dar patiko, jog šių produktų mažas kiekis gali padaryti stebuklus. Produktai turi savo specifinį kvapą, bet jis neerzina. Ypač rekomenduoju pabandyti šį rankų kremą. Kainos vidutinės.

 – Coliuke –

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s